Om GoMore

Vi legger til rette for sosial og miljøvennlig transport via. samkjøring og privat bilutleie.

GoMore ble startet av Matias Møl Dalsgaard og Søren Riis i 2005 mens de studerte filosofi i Tyskland. Nettstedet ble fort Danmarks ledende portal for samkjøring, og eksisterte i mange år som et fritidsprosjekt.

I 2011 inngikk Lasse Gejl og Jacob Tjørnholm som partnere, og GoMOre ble relansert på ny teknologi. I 2013 investerte bl.a. Jesper Buch i GoMore, og teamet gikk over på full tid.

Vi holder til på:
Kompagnistræde 20C, 3. etasje
1208 København K.
Danmark
CVR: 35865497

Customer Experience

Barbara Lewis Hepworth Barbara Lewis Hepworth Head of Customer Experience barbara@gomore.com
Caroline Caroline Customer Care Team Leader caroline@gomore.com
Andreas Andreas Customer Care support@gomore.no
Josephine Josephine Customer Care support@gomore.no
Magnus Magnus Customer Care support@gomore.no
Malte Malte Customer Care support@gomore.no
Frederik Frederik Customer Care support@gomore.no
Marcus Marcus Customer Care support@gomore.no
Sofie Sofie Customer Care support@gomore.no
Jonas Nørgaard Jonas Nørgaard Customer Experience Team Leader norgaard@gomore.com
Frederik Frederik Customer Experience experience@gomore.no
Ida Ida Customer Experience experience@gomore.no
Julia Julia Customer Experience experience@gomore.no
Sofie Sofie Customer Experience experience@gomore.no
Viktor Viktor Customer Experience experience@gomore.no
Emma Emma Customer Experience experience@gomore.no
Mette Mette

Markedsføring

Mikkel Marius Winther Mikkel Marius Winther CMO mikkel@gomore.com
Anna Abramishvili Anna Abramishvili Online Marketing Manager anna@gomore.com
Per Lyhne Løkkegaard Per Lyhne Løkkegaard Digital Designer per@gomore.com
Rikke Melson Rikke Melson Marketing Manager rikke@gomore.com
Stina Amnebjerg Stina Amnebjerg Market Assistant SE stina@gomore.com

Utvikling

Frederik Nellemann Frederik Nellemann Chief Product Officer (CPO) frederik@gomore.com
Alexander Varney Alexander Varney Product Designer
Andrew Mcveigh Andrew Mcveigh Clojure Developer
Anna Karpiuk Anna Karpiuk Android Developer
Benjamin Ottensten Benjamin Ottensten Product Designer
Danni Stjernegård Danni Stjernegård iOS Developer
Flemming Thesbjerg Flemming Thesbjerg Rails Developer
Helder Almeida Helder Almeida Product Designer
Jacob Tjørnholm Jacob Tjørnholm Rails/Clojure Developer jacob@gomore.com
Jorge Castillo Jorge Castillo Android Developer
Simon Carstensen Simon Carstensen Frontend Developer
Sylvain Fay-Châtelard Sylvain Fay-Châtelard iOS Developer
Thomas Kristensen Thomas Kristensen Rails/Clojure Developer

Administrasjon

Matias Møl Dalsgaard Matias Møl Dalsgaard CEO / Co-Founder
Søren Riis Søren Riis Co-Founder
Ann Boström Ann Boström Market Manager SE
Åsmund Hogstad Åsmund Hogstad Market Manager NO aasmund@gomore.com
Klara Bergkvist Klara Bergkvist Growth & Customer Experience
Manager NO/SE
klara@gomore.com
Gunhild Zacher Tibu Gunhild Zacher Tibu Executive Assistant gunhild@gomore.com
Lukas Paulikas Lukas Paulikas Financial Controller
Maria Sølvtofte Maria Sølvtofte Office Assistant
Nettleseren din er foreldet

Oppdatér nettleseren din for å få en optimal opplevelse Oppdatér nettleseren min nå

×