Om GoMore

Vi legger til rette for sosial og miljøvennlig transport via. samkjøring og privat bilutleie.

GoMore ble startet av Matias Møl Dalsgaard og Søren Riis i 2005 mens de studerte filosofi i Tyskland. Nettstedet ble fort Danmarks ledende portal for samkjøring, og eksisterte i mange år som et fritidsprosjekt.

I 2011 inngikk Lasse Gejl og Jacob Tjørnholm som partnere, og GoMOre ble relansert på ny teknologi. I 2013 investerte bl.a. Jesper Buch i GoMore, og teamet gikk over på full tid.

Vi holder til på:
Kompagnistræde 20C, 3. etasje
1208 København K.
Danmark
CVR: 35865497

Customer Care

Mette Wind Meyhoff Mette Wind Meyhoff Customer Care Manager mette@gomore.com
Caroline Boisen-Thøgersen Caroline Boisen-Thøgersen Customer Care Team Leader caroline@gomore.com
Andreas Bjørn Thomsen Andreas Bjørn Thomsen Customer Care support@gomore.no
Clara Oxholm Clara Oxholm Customer Care support@gomore.no
Magnus Dalsgaard Magnus Dalsgaard Customer Care support@gomore.no
Malte Cats-Abildgaard Malte Cats-Abildgaard Customer Care support@gomore.no
Viktor Panjeskovic Viktor Panjeskovic Customer Care support@gomore.no
Frederik Kibsgaard Frederik Kibsgaard Customer Care support@gomore.no

Customer experience

Jonas Nørgaard Jonas Nørgaard Team Leader norgaard@gomore.com
Frederik Hedelund Frederik Hedelund Customer Experience experience@gomore.no
Julia Levy Julia Levy Customer Experience experience@gomore.no
Sofie Skovsgaard Mogensen Sofie Skovsgaard Mogensen Customer Experience experience@gomore.no
Viktor Restofte Viktor Restofte Customer Experience experience@gomore.no

Markedsføring

Mikkel Marius Winther Mikkel Marius Winther CMO mikkel@gomore.com
Anna Abramishvili Anna Abramishvili Online Marketing Manager anna@gomore.com
Per Lyhne Løkkegaard Per Lyhne Løkkegaard Digital Designer per@gomore.com
Sonja Furu Sonja Furu Communication Intern
Stina Amnebjerg Stina Amnebjerg Market Assistant SE stina@gomore.com
Astrid Rynning Astrid Rynning Market Assistant NO astrid@gomore.com

Utvikling

Frederik Nellemann Frederik Nellemann Product Owner frederik@gomore.com
Alexander Varney Alexander Varney Product Designer
Benjamin Ottensten Benjamin Ottensten Product Designer
Danni Stjernegård Danni Stjernegård iOS Developer
Helder Almeida Helder Almeida Product Designer
Jacob Tjørnholm Jacob Tjørnholm Rails/Clojure Developer jacob@gomore.com
Jesper Kjeldgaard Jesper Kjeldgaard Android Developer
Simon Carstensen Simon Carstensen Frontend Developer
Sylvain Fay-Châtelard Sylvain Fay-Châtelard iOS Developer
Thomas Kristensen Thomas Kristensen Rails/Clojure Developer

Administrasjon

Matias Møl Dalsgaard Matias Møl Dalsgaard CEO / Co-Founder
Søren Riis Søren Riis Co-Founder
Ann Boström Ann Boström Market Manager SE ann@gomore.com
Åsmund Hogstad Åsmund Hogstad Market Manager NO aasmund@gomore.com
Gunhild Zacher Tibu Gunhild Zacher Tibu Executive Assistant gunhild@gomore.com
Lukas Paulikas Lukas Paulikas Financial Controller
Maria Sølvtofte Maria Sølvtofte Office Assistant
Nettleseren din er foreldet

Oppdatér nettleseren din for å få en optimal opplevelse Oppdatér nettleseren min nå

×