Om GoMore

Vi legger til rette for sosial og miljøvennlig transport via. samkjøring og privat bilutleie.

GoMore ble startet av Matias Møl Dalsgaard og Søren Riis i 2005 mens de studerte filosofi i Tyskland. Nettstedet ble fort Danmarks ledende portal for samkjøring, og eksisterte i mange år som et fritidsprosjekt.

I 2011 ble Lasse og Jacob med som partnere, og GoMore ble lansert på ny teknologi. I 2013 reiste GoMore en ny runde investeringer, og teamet gikk på full tid.

Vi holder til på:
Kompagnistræde 20C, 3. etasje
1208 København K.
Danmark
CVR: 35865497

Customer Experience

Josephine Josephine Ahlefeldt-Laurvig Customer Experience Manager josephine@gomore.com
Frederik Frederik Kibsgaard Customer Care Team Leader kibsgaard@gomore.com
Andreas Andreas Customer Care support@gomore.no
Drude Drude Customer Care support@gomore.no
Magnus Magnus Customer Care support@gomore.no
Malte Malte Customer Care support@gomore.no
Marcus Marcus Customer Care support@gomore.no
Sofie Sofie Customer Care support@gomore.no
Frederikke Frederikke Customer Care support@gomore.no
Jonas Jonas Nørgaard Customer Experience Team Leader norgaard@gomore.com
Ida Ida Customer Experience experience@gomore.no
Julia Julia Customer Experience experience@gomore.no
Viktor Viktor Customer Experience experience@gomore.no
Emma Emma Customer Experience experience@gomore.no
Kian Kian Customer Experience experience@gomore.no
Mette Mette

Markedsføring

Mikkel Marius Mikkel Marius Winther CMO mikkel@gomore.com
Anna Anna Abramishvili Online Marketing Manager anna@gomore.com
Per Per Lyhne Løkkegaard Digital Designer per@gomore.com
Sonja Sonja Furu PR & Communications sonja@gomore.com
Joachim Joachim Niclasen Copywriter joachim@gomore.com

Utvikling

Frederik Frederik Nellemann Chief Product Officer (CPO) frederik@gomore.com
Alexander Alexander Varney Product Designer
Andrew Andrew Mcveigh Clojure Developer
Benjamin Benjamin Ottensten Product Designer
Danni Danni Stjernegård iOS Developer
Hélder Hélder Almeida Product Designer
Jacob Jacob Tjørnholm Rails/Clojure Developer jacob@gomore.com
Jorge Jorge Castillo Android Developer
Juan Juan Ramón González Android Developer
Rémi Rémi Gattaz DevOps
Simon Simon Carstensen Frontend Developer
Sylvain Sylvain Fay-Châtelard iOS Developer
Thomas Thomas Kristensen Rails/Clojure Developer
Michael Michael Skiba iOS Developer

Administrasjon

Matias Matias Møl Dalsgaard CEO / Co-Founder
Søren Søren Riis Co-Founder
Ann Ann Boström Market Manager SE
Åsmund Åsmund Hogstad Market Manager NO aasmund@gomore.com
Klara Klara Bergkvist Growth & Customer Experience
Manager NO/SE
klara@gomore.com
Gunhild Gunhild Zacher Tibu Executive Assistant
People & Culture Manager
gunhild@gomore.com
Lukas Lukas Paulikas Financial Controller
Maria Maria Sølvtofte Office Assistant
Johannes Johannes Bertoft Market Assistant
Philip Philip Smedegaard Business Analyst
Nettleseren din er foreldet

Oppdatér nettleseren din for å få en optimal opplevelse Oppdatér nettleseren min nå

×