Om GoMore

Vi legger til rette for sosial og miljøvennlig transport via. samkjøring og privat bilutleie.

GoMore ble startet av Matias Møl Dalsgaard og Søren Riis i 2005 mens de studerte filosofi i Tyskland. Nettstedet ble fort Danmarks ledende portal for samkjøring, og eksisterte i mange år som et fritidsprosjekt.

I 2011 ble Lasse og Jacob med som partnere, og GoMore ble lansert på ny teknologi. I 2013 reiste GoMore en ny runde investeringer, og teamet gikk på full tid.

Vi holder til på:
Kompagnistræde 20C, 3. etasje
1208 København K.
Danmark
CVR: 35865497

Customer Experience

Josephine Josephine Ahlefeldt-Laurvig Customer Experience Manager josephine@gomore.com
Frederik Frederik Kibsgaard Customer Care Team Leader kibsgaard@gomore.com
Jonas Jonas Nørgaard Customer Experience Team Leader norgaard@gomore.com
Magnus Magnus Leasing Specialist magnus@gomore.com
Emil Emil Customer Care support@gomore.no
Marcus Marcus Customer Care support@gomore.no
Sofie Sofie Customer Care support@gomore.no
Emma Emma Customer Experience experience@gomore.no
Filippa Filippa Customer Experience support@gomore.no
Ida Ida Customer Experience experience@gomore.no
Nikolaj Nikolaj Customer Experience experience@gomore.no
Viktor Viktor Customer Experience experience@gomore.no
Søren Søren Sales Assistant soren.fantini@gomore.com

Markedsføring

Anna Anna Abramishvili Online Marketing Manager anna@gomore.com
Tobias Tobias Frandsen Thorup Media Manager tobias@gomore.com
Sigrid Sigrid Bryndorf Communications Assistant sigrid@gomore.com

Utvikling

Frederik Frederik Nellemann Chief Product Officer (CPO) frederik@gomore.com
Alexander Alexander Varney Product Designer
Benjamin Benjamin Ottensten Product Designer
Danni Danni Stjernegård iOS Developer
David David Conroy Frontend Developer
Jacob Jacob Tjørnholm Rails/Clojure Developer jacob@gomore.com
Juan Juan Ramón González Android Developer
Rémi Rémi Gattaz DevOps
Sylvain Sylvain Fay-Châtelard iOS Developer
Thomas Thomas Kristensen Rails/Clojure Developer
Tom Tom Kile Hartshorn Head of Design
Michael Michael Skiba iOS Developer

Administrasjon

Matias Matias Møl Dalsgaard CEO / Co-Founder
Søren Søren Riis Co-Founder
Thomas Thomas Christensen Chief Commercial Officer
Klara Klara Bergkvist Market Manager Norway & Sweden klara@gomore.com
Lukas Lukas Paulikas Financial Manager
Maria Maria Sølvtofte Office Assistant
Johannes Johannes Bertoft Market Assistant
Stina Stina Amnebjerg Market Assistant
Jeppe Jeppe Tranekær Nielsen Business development intern
Nettleseren din er foreldet

Oppdatér nettleseren din for å få en optimal opplevelse Oppdatér nettleseren min nå

×